WYSZUKIWARKA:
Newsletter:
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

GUDEPOL LEASING - 101% !

Szanowny Kliencie,

Miło nam poinformować, że wspólnie z BZ WBK Leasing wprowadzamy wyjątkową ofertę finasowania - leasing operacyjny 101%. Poniższa oferta przygotowana jest specjalnie dla klientów firmy GUDEPOL.  Leasing operacyjny jest nowoczesną i efektywną ekonomicznie formą finansowania inwestycji, nie wymagającą angażowania dużych środków własnych. Leasing umożliwia wliczenie całego płaconego przez leasingobiorcę czynszu leasingowego w koszty uzyskania przychodu, co daje możliwość finansowania z dochodu jeszcze przed opodatkowaniem. Przedsiębiorcy będący czynnymi podatnikami VAT, mają możliwość pełnego odliczenia podatku.

 

Specjalna oferta leasingowa zawiera szereg korzyści:


- wygodna forma zakupu - łączny koszt leasingu 101%, równe 36 rat, pierwsza opłata leasingowa 20%, wartość końcowa 20%

- kwestie podatkowe - suma opłat leasingowych stanowi koszt uzyskania przychodu, pełne odliczenie VAT

- minimium formalności - dane finansowe z ostatniego roku i bieżącego okresu, (bez zaświadczeni z ZUS, US)

- szybka decyzja - max.1 dzień (sprężarki należą do grupy preferowanych urządzeń, procesowanie w procedurze uproszczonej)

- brak dodatkowych zabezpieczeń leasingu - przedmiot leasingu stanowi zabezpieczenie transakcji

- brak monitoringów ze strony spółki leasingowej

- możliwość przepisania umowy leasingu na inny podmiot

- możliwość wykupu na osobę trzecią (tylko po cenie rynkowej), lub też zrezygnowania z wykupu (maszyna pozostaje własnością spółki leasingowej)

 

Przykładowa inwestycja 15 000,00 zł netto
Lp. Pierwsza opłata leasingowa Prowizja Liczba opłat Opłaty miesięczne Suma opłat leasingowych Wartość końcowa
1 20,0% 0,0% 35 254,10 zł netto 81,0%
20%
3 000,00 zł netto 0,0 zł netto 1 256,50 zł netto 12 150,00 zł netto
3 000,00 zł netto
Suma kosztów leasingu 101% - 15 150,00 zł netto

 

Dodatkowe korzyści dla Twojej Firmy:


- Ubezpieczenie Bezpieczna Rata zapewniające bezproblemową spłatę rat np. w przypadku czasowej niezdolności do pracy, już od 9,10 zł miesięcznie <szczegóły tutaj>**

- Gwarancja zwrotu dodatkowych 20% wartości brutto finansowanego przedmiotu w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej już za 3,55 zł netto miesięcznie na warunkach opisanych w SWU dostępnych na leasing24.pl <szczegóły tutaj> (ubezpieczenie GAP)

Propozycja przygotowana w oparciu o stawkę WIBOR 1M dla PLN w wysokości 1,580% dla umowy zawartej do dnia 11-07-2016. Wyżej przedstawiona propozycja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego i może ulec zmianie m.in. z uwagi na kondycję ekonomiczną Korzystającego oraz warunki dostawy przedmiotu leasingu. Podane wyżej opłaty należy powiększyć o podatek VAT wg aktualnej stawki.

** - podana wartość składki ubezpieczeniowej jest orientacyjna i może ulec zmianie w zależności od wartości finansowanego przedmiotu, okresu finansowania oraz innych parametrów propozycji.